praca

Poszukujemy pracownika na etat z doświadczeniem do agencji ubezpieczeniowej na Stanowisko specjalista ds. ubezpieczeń.

Praca w biurze od godziny. 9:00 -17:00 lub 8:00 - 16:00

Biuro : Rybnik / Radlin

Obowiązki:

• Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych majątkowych , życiowych , firmowych.

• Praca z bazą danych

• Pozyskiwanie nowych klientów

• Kompleksowa obsługa klientów biura

Oczekiwania:

• Wymagane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń (min. rok)

• Wykształcenie min. średnie

• Wysoka kultura osobista

• Bardzo dobra organizacja pracy , dokładność , samodzielność .

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie

• Rozwój - zdobycie nowego doświadczenia

• Praca w biurze od poniedziałku do piątku

• Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

• Korzystne warunki zatrudnienia na umowę o prace

• Dodatkowe premiowanie .

Jeśli jesteś pewien swojego doświadczenia i chciałbyś podjąć u nas pracę zachęcamy do przesłania CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: r.galik@rgmgroup.pl

Polecane adresy