Menu

o firmie

Agencja Ubezpieczeniowa RGM INSURANCE & TRADE SP. Z O.O. od początku swej działalności specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń:

- komunikacyjnych,
- majątkowych,
- zdrowotnych,
- na życie,
- indywidualne ubezpieczenia Posagowe,
- grupowe ubezpieczenia w zakładach pracy,
- ubezpieczenia dla Ciebie i Rodziny.

Dzięki współpracy z większością wiodących na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych starannie i dokładnie porównujemy dostępne oferty i pomagamy Państwu wybrać najkorzystniejszą polisę pod względem ceny i zakresu ochrony.

Po zakupie polisy nie pozostawiamy Państwa, wręcz odwrotnie w całym okresie trwania polisy służymy profesjonalną pomocą i doradztwem w przypadku zaistnienia jakiejkolwiek szkody. W trakcie trwania polisy jesteśmy również do Państwa dyspozycji przy zakupie innych rozwiązań ubezpieczeniowych. Gdy okres ubezpieczenia zbliża się końca przypominamy i przedstawiamy nową równie atrakcyjną ofertę.

Nasza oferta ubezpieczeniowa jest skierowana zarówno do osób indywidualnych jak i dla podmiotów gospodarczych. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług i najlepszym ubezpieczeniom na rynku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy z przyjemnością odpowiedzą Państwu na wszystkie pytania. 


KONTAKT 
Radlin   531 997 119, 534 929 261
Rybnik  531 997 115, 531 997 116
biuro@rgmgroup.plPolecane adresy